Müşterilerimizi memnun etmenin birçok yolu olduğunu biliyoruz. Önceliğimiz, müşterilerini iyi anlayan, istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilen olmak. Memnuniyetin, hedeflenen bütçe dahilinde kalarak, söz verilen zamanda ve istenilen şekilde teslimat ile süreci tamamlamaktan geçtiğini de çok iyi biliyoruz. Bu bilinçle faaliyetine başlayan Karınca Home, 1972 yılından itibaren izlediği başarılı pazarlama, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ile sektöründe kendine önemli bir yer edinen Doğtaş ile gücünü birleştirdi. Kişilerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda esnek, yaratıcı ve öncü çözümleri ile yaşamlara değer katan Karınca Home, rahatı ve huzuru yaşatmayı amaç edinip, en kaliteliyi sunma gayesindedir.

Karınca Home; sektöründe uluslar arası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olmayı hedeflerken, yaşanılası en güzel anların bir parçası olmak için var oldu. Dürüstlüğümüzün temelinde, sorumluluğumuzun bilincinde, iyi niyetimizin ışığında, çalışkanlığımızın gücünde ve sözümüzün arkasındayız.

Mottomuz

Gücümüzü, inancımızdan alıyoruz.

Misyonumuz

Karınca Home; değişen ihtiyaçlar doğrultusunda beklentilere esnek, yaratıcı ve öncü çözümleriyle hayata değer katmayı, rahatı ve huzuru yaşatmayı amaç edinip kaliteli hizmeti sunma gayesindedir.

Vizyonumuz

Karınca Home; sektöründe uluslar arası değerlere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası ve yaşanılası en güzel anların bir parçası olmayı hedeflemektedir.

Kaidemiz

Dürüstlüğümüzün temelinde, sorumluluğumuzun bilincinde, iyi niyetimizin ışığında, çalışkanlığımızın gücünde ve sözümüzün arkasındayız.